KONTAKT

Wszelkie pytania, wyniki testów, grafiki kieruj pod:

wspolpraca.bangdone@gmail.com

Filmy i grafiki możesz udostępnić też za pomocą:

www.wetransfer.com

(max. 2 GB)

lub zadzwoń

501 658 653 (Natalia)

ŁĄCZE INTERNETOWE

Sprawdź prędkość łącza internetowego, na którym będziemy pracowali. Podłączenie powinno odbywać się za pomocą kabla internetowego. Parametry, których potrzebujemy, prześlemy w mailu. Są one zależne od zakresu usługi, którą dla Ciebie realizujemy.

Podłącz swojego laptopa do kabla, z którego będziemy korzystać w trakcie realizacji. Kliknij przycisk poniżej i wykonaj test prędkości. Zrób zdjęcie wyniku lub go zapisz i prześlij do nas.

MIEJSCE

Miejsce, w którym będziemy pracowali, powinno być ciche z możliwością przysłonięcia wpadającego światła słonecznego.

Osoba prowadząca nie powinna siedzieć na skrzypiącym lub obrotowym krześle. Idealnym rozwiązaniem będzie wysoki stołek barowy lub krzesło bez podłokietników. W zależności od wybranego aranżu stół lub stolik kawowy.

Szczegóły ustalimy telefonicznie.

 

GRAFIKI

Możemy wyświetlać grafiki. Przygotuj paczkę materiałów graficznych, które chcesz, aby były wyświetlone w trakcie emisji materiału: logotypy, zdjęcia, filmy, animacje. Obsługujemy przezroczystość z plików PNG. Logotypy przygotuj w rozmiarze min. 600px szerokości z przezroczystym tłem w rozszerzeniu *.PNG lub *.AI Możesz zatem przygotować logotypy w tym formacie. Plansze i materiały, które mają zostać wyświetlone na całym ekranie, przygotuj w rozdzielczości FullHD o rozmiarze 1920×1080 px w rozszerzeniu *.jpg lub *.png. Filmy, materiały sponsorskie w formie wideo powinny być przygotowane w rozdzielczości FullHD 1920×1080, 25 fps.  Zbierz wszystko i wyślij paczkę z materiałami do nas.

Prześlij nam też informację o kroju fontów oraz kolorystyce używanej przez Ciebie. Przygotujemy dzięki temu szablon wizualny transmisji, abyś mógł lub mogła wcześniej go zaakceptować.

Przy transmisjach z łączeniami zastanów się, co znajdzie się w tle za ramkami z rozmówcami.

  EMISJA (OPCJA)

Emitujemy materiał na wybrane przez Ciebie kanały. Jeśli transmisja ma odbyć się za pomocą Twojego Facebooka, możesz zaplanować ją 7 dni wcześniej na swoim fanpage. Tak samo jest w przypadku YouTube. Jedyne, co potrzebujemy, to Adres URL serwera oraz Klucz transmisji strumieniowej. Jedno i drugie znajdziesz w panelu tworzenia transmisji.

Pamiętaj, aby zaplanować rozpoczęcie transmisji na 10 lub 15 min przed jej faktycznym startem. Podłączymy się wtedy i wyświetlimy planszę startową, a zainteresowani odbiorcy otrzymają wiadomość o rozpoczęciu transmisji i będą z Tobą od początku właściwego programu.

Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, chętnie pomożemy Ci ustawić transmisję na Twoich kanałach. Będzie to jednak wymagało przyznania nam uprawnień redaktora na Twoim fanpage oraz danych logowania do YouTube.

KONTAKT

Wszelkie pytania kieruj pod:

wspolpraca.bangdone@gmail.com

lub zadzwoń:

501 658 653 (Natalia)