Cześć,

Mieliśmy przyjemność odwiedzić Albanię w tym roku! Jesteśmy zachwyceni i chcielibyśmy dla Was pracować! Poznajcie firmę bang! done, a przede wszystkim nasz fantastyczny zespół!

Naszą podstawę firmy tworzą trzy osoby. Magdalena – szefowa i główna koordynatorka działań, operatorka kamery, Leszek – człowiek od zadań technicznych, operator oraz montażysta, Natalia – nasza najlepsza obsługa klienta i niezastąpiony logistyk.

Tak jak napisaliśmy, jesteśmy zafascynowani Waszym krajem i możliwościami. Wszędzie widzimy przepiękne scenerie, które przenieślibyśmy do wspaniałych filmów.  Chętnie podejmiemy z Wami stałą współpracę, będziemy tworzyć dla Was najlepsze wideo i zaprezentujemy nowy poziom realizacji. ****

Poświęćcie chwilę swojego cennego czasu, aby nas lepiej poznać. 

Co nas urzekło w Waszym kraju?

Na pierwszym miejscu jest pogoda, która jest znacznie mniej kapryśna niż w Polsce. Uwielbiamy słońce! Po drugie, górzyste pejzaże, kręte drogi oraz niezapomniane klify i widok na morze.

Co chcielibyśmy robić?

Widzimy potencjał i wiele nowych możliwości tworzenia niesamowitych ujęć!

Chcielibyśmy się wpisać w Waszą działalność na rzecz rozwoju turystyki. Interesuje nas praca przy szerokich i rozbudowanych projektach. Realizacja kilku odcinków filmowych na wybrany temat lub wokół wskazanego regionu. Chętnie pokażemy też wybrane miejsca Albanii. Te znane turystycznie ale również te, które nam wskażecie i nie są tak oczywiste dla turystów. Jesteśmy elastyczni w naszej pracy. Chętnie proponujemy naszą wizję wokół zadanego tematu. Podczas realizacji ujęć chętnie pracujemy z lokalnymi osobami, przewodnikami i znawcami tematu nad którym pracujemy. Produkujemy kompleksowo cały content potrzebny do Waszej strategii promocyjnej.  

 

Doświadczenie

W Polsce z której pochodzimy, jesteśmy wyspecjalizowani w filmach promujących turystykę oraz przedsiębiorczość. Braliśmy udział w wielu projektach filmowych zachęcających do odwiedzenia miast przez turystów. W linkach obok znajdziecie najświeższe realizacje z roku 2022 oraz 2021. Uwielbiamy pracować w terenie. Niestety praca w Polsce zmusza nas często do kompromisów pod wzgędem ujęć filmowych ze względu na pogodę. 

Sprzęt i możlwiości

W zasadzie nasze możliwości tworzenia ujęć są nieograniczone. Pracujemy najwyższej jakości urządzeniami, które updateujemy wraz z postępem technologicznym. Możemy tworzyć materiały 4K, FullHD, przygotowywać je pod Social Media, publikację w telewizji lub w innych środkach przekazu. Latamy dronami. Klasycznymi, którymi możemy pokazać piękne pejzaże oraz szybkimi dronami, którymi chętnie spadniemy z nadmorskiego klifu lub wzdłuż niesamowitych krętych dróg. 

 

Logistyka

To nie problem. Mamy do Was świetne połączenie lotnicze. Bezpośrednio do Tirany lub przez Grecję i Korfu. Przy nawiązaniu stałej współpracy i dużych projektach filmowych, przyjedziemy do Was samochodem. Wspaniale jest jeździć po Waszych górskich trasach!

Finanse

Jesteśmy elastyczni cenowo. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni. Zawsze gramy w otwarte karty przy rozmowach biznesowych. Zawsze pytamy na samym początku o Wasz budżet. Dla nas ważna jest gra fair play i zaufanie. Na pewno się dogadamy!