Rok 2022 w bang!done dla Opola!

Nowy rok, nowi my! Słuchając Waszych opinii o bliskich przelotach przygotowaliśmy dla Was nowość. Tego w Opolu jeszcze nie było!

Szybkie drony FPV

Bliskie przeloty, szybkie zwroty akcji, perfekcyjna stabilizacja ujęć, doskonałe kolory. To wszystko do wykorzystania na „Odkryj Opole”. Korzystając z nielicznych dni pogody w grudniu i styczniu, przygotowaliśmy małą próbkę możliwości. Wpadliśmy też do amfiteatru oraz na wyspę Bolko!

To prawdziwa lotnicza rewolucja w bang! done. Koniec z nudnymi ujęciami z drona. Pozostają jedynie szerokie powolne panoramy, pozostałe ujęcia prezentujące miejsca zamieniamy na dynamiczne przeloty z wykorzystaniem dronów FPV. Dzięki Waszym opiniom rozszerzyliśmy flotę do 5 dronów i wyposażyliśmy je w najlepsze kamery do dynamicznych ujęć!

Od dzisiaj możemy ścigać się z najszybszymi w mieście, nurkować za drzewami i śmigać parkowymi alejkami! Jesteśmy szybcy i precyzyjni. Od tej pory nasze drony pokażą najlepsze atrakcje Opola, rolkarzy, biegaczy, kajakarzy, rowerzystów, miejsca sportu i rekreacji, fontanny i nowe inwestycje. Śmiało latamy też we wnętrzach. 

Cały zestaw nowych urządzeń pozwala tworzyć prezentację miejsc, wirtualne wycieczki i prezentować przestrzenie w oryginalny sposób. Te ujęcia idealnie skomponują się ze zbliżeniami kamer i szerokimi panoramami. 

Zobaczcie cały zestaw nowych urządzeń latających.

Zapraszamy do współpracy w 2022 roku!