Rok 2022 w bang! done

Nowy rok, nowi my! Przygotowaliśmy dla Twojego biznesu kilka nowości, które pozwolą Ci dotrzeć do nowych klientów, zwiększą sprzedaż i uatrakcyjnią Twoją komunikację oraz promocję. 

Szybkie drony FPV

Bliskie przeloty, szybkie zwroty akcji, perfekcyjna stabilizacja ujęć, doskonałe kolory. To wszystko czeka na Ciebie w 2022!

To prawdziwa lotnicza rewolucja w bang! done. Koniec z nudnymi ujęciami z drona. Pozostają jedynie szerokie powolne panoramy, pozostałe ujęcia prezentujące miejsca zamieniamy na dynamiczne przeloty z wykorzystaniem dronów FPV. Specjalnie dla Was rozszerzyliśmy flotę do 5 dronów i wyposażyliśmy je w najlepsze kamery do dynamicznych ujęć!

Od dzisiaj możemy ścigać się z najszybszymi w Twoim mieście, nurkować w przepaściach lub w dół najwyższych wieżowców! Jesteśmy szybcy i precyzyjni. Od tej pory nasze drony pokażą ekstremalne zjazdy narciarskiej, szybkie samochody, precyzyjne linie produkcyjne, widowiskowe pokazy mody, szaloną publikę na koncercie, a także wnętrza biur, hal, magazynów, sal koncertowych i innych. 

Cały zestaw nowych urządzeń pozwala tworzyć prezentację miejsc, wirtualne wycieczki i prezentować przestrzenie w oryginalny sposób. 

Zobaczcie cały zestaw nowych urządzeń latających. 

GreenScreen

Transmisje internetowe są z nami już od bardzo dawna! Z początkiem tego roku otwieramy nowe możliwości aranżacji studia! GreenScreen od dzisiaj na stałe zagości w naszej ofercie!

Opracowaliśmy optymalną technologię, aby problemy ze znalezieniem odpowiedniej przestrzeni do realizacji transmisji nie stanowiły już wyzwania. Teraz wystarczy tylko ciemne pomieszczenie o odpowiednich wymiarach! 

Dodatkowo sukcesywnie będziemy rozbudowywać bazę dostępnych teł. Od dzisiaj nie musisz wynajmować drogiej przestrzeni na spotkania hybrydowe bądź total online. 

GreenScreen będzie dostępny w 3 wariantach cenowych zależnych od ilości uczestników. Pamiętaj, że greenscreen to również możliwość wyświetlania prezentacji oraz łączenia zdalnego z osobami. Od dzisiaj nie musisz się martwić o rollupy z logami sponsorów oraz zastanawiać, jak wyświetlić osoby łączące się do studia. Masz pomysł? Zapytaj nas o możliwości!

Przygotujemy dla Ciebie grafikę tła, wyposażymy studio i zrealizujemy transmisję lub nagranie. Daj nam pomysł, my zajmiemy się resztą.

Oświetlenie przestrzeni

Wyposażyliśmy się w dodatkowe oświetlenie. Teraz w standardzie podczas realizacji transmisji lub nagrań będziemy wykorzystywali potężne naświetlacze do aranżacji tła. Tak, aby wszystko wyglądało zjawiskowo podczas Twojego wydarzenia!

Dodatkowo możemy zaaranżować przestrzenie w Twoim budynku np. podczas konferencji, wręczenia nagród, podsumowań, jubileuszy i bankietów. 

KONTAKT

Wszelkie pytania, wyniki testów, grafiki kieruj pod:

wspolpraca.bangdone@gmail.com

lub zadzwoń

501 658 653 (Natalia).

Filmy i grafiki możesz udostępnić też za pomocą:

www.wetransfer.com

(max. 2 GB)

Masz cytrynę? Zróbmy lemoniadę.

Napisz do mnie, a odezwę się najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.

Postaraj się napisać o wszystkich istotnych rzeczach, które mogą rzutować na nasz wspólny projekt.

bang! done Magalena Kurowska

ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole

NIP 7471877278

tel. 501 658 653

mail: wspolpraca.bangdone@gmail.com